CK Víkend PLUS lyžařské zájezdy 2019

img
 AdamelloSki - Tonale

Lyžování AdamelloSki - Passo Tonale - autobusové lyžařské zájezdy bez kompromisů

AdamelloSki - Tonale

Lyžařské středisko AdamelloSki se honosí 100 km sjezdovek, vzájemně propojujících areály PassoTonale, Ponte di Legno a Temú. Oblast Passo Tonale je ideálním prostorem pro rodinný lyžařský zájezd díky množství modročervených sjezdovek, ale také pro vyznavače adrealinových sjezdů.

Lyžařské zájezdy do Passo Tonale ubytováváme v oblíbených hotelech Bezzi a La Roccia přímo u sjezdovek. Skipas pro děti do 8 let je zdarma. Pojedete na svou vysněnou dovolenou v západních Dolomitech na 3, 4 nebo na 5 dní?

Ponte di Legno / Tonale

IMG

 

Italské lyžařské středisko AdamelloSki - Passo Tonale se nachází v západní části italských Dolomit, mezi údolími Val di Sole a Valecamonica, v pohoří Adamello, cca 80 km od dálnice Bolzano - Trento. Oblast byla dříve rozdělena na 2 samostatné části, a to vlastní Passo Tonale a Ponte di Legno, spojené ve směru Tonale - Ponte di Legno jen úzkou propojovací sjezdovkou a zpáteční cestou pouze skibusem. V roce 2006 byly obě části propojeny moderní kabinovou lanovkou a nově rozšířenou sjezdovkou. Středisko dostalo nový název AdamelloSki a nabízí doslova lyžařský ráj se 100 km vzájemně propojených tratí v nadmořských výškách od 1120 do 3000 metrů, a to na skipas AdamelloSki platný pro celou oblast. Sjezdovky na vlastním Passo Tonale tvoří jižně orientovanou pláň s řadou modročervených přehledných sjezdovek vhodných zejména pro rodiny s dětmi, ve výšce 1900 - 2200 metrů. Za pozornost stojí lyžování v části Contrabandieri (2577 m.), nebo přímo za naším hotelem na sportovně laděné sjezdovce Alpino (2525 m.). Pro náročné lyžaře je určena černá adrenalinová sjezdovka Paradiso, nad ní se pak nachází do výšky 3000 m vždy sněhově zaručená část oblasti - ledovec Presena. Další část Ponte di Legno, které bylo rozšířeno o novou část Temú, nabízí sjezdovky všech stupňů obtížnosti a příjemné lyžování v níže položené a zalesněné části střediska. Od roku 2003 zde spolupracujeme s rodinným hotelem Bezzi***, který má vynikající polohu přímo u propojovací sjezdovky Passo Tonale - Ponte di Legno a u sjezdovky Alpino.

Lyžování a lyžařské zájezdy 2019 v Itálii       Ing. Martin Jindrák - CK Víkend PLUS, Valdecká 84, 268 01 Hořovice, tel. 311 510 136     webdesign: Martin Jindrák