CK Víkend PLUS lyžařské zájezdy 2020

img

 

 

 

rychlý výběr lyžařských zájezdů:

 

 

Děti můžete vzít na jakýkoliv zájezd CK Víkend Plus, následující zájezdy jsou však pro rodiny s dětmi nejvhodnější. Výběr zájezdů vhodných pro rodinu s dětmi jsme připravili s ohledem na nejvhodnější podmínky z hlediska vlastního lyžování, ubytování a vzdálenosti ubytování od sjezdovek.

Výbíráme tedy zájezdy do příjemných italských lyžařských středisek s dostatkem modrých a červených tratí, s ubytováním v hotelech s polopenzí, kde pro děti a juniory obdržíte příslušné slevy podle věku a také zvýhodněnou cenu pro čtyřlůžkový pokoj.

Většina nabízených lyžařských zájezdů je s ubytováním v dosahu sjezdovek (zeleně vyznačené), bez nutnosti za lyžováním dojíždět, s možností vrátit se na ubytování kdykoliv bude potřeba.

Většina zájezdy je s autobusovou dopravou v ceně, je možné jet i s vlastní dopravou (sleva 500 Kč/os.), některé zájezdy jsou určeny jen pro vlastní dopravu.

Autobusové zájezdy jsou buď s pohodlnou jízdou přes den (žlutě vyznačeno 4/4 nebo 5/5 nebo 5/5), nebo v levnější variantě (o nocleh méně) s jízdou přes noc.

Děti do 8 let obdrží ke skipasu rodiče skipas zdarma.

 

kód záj. odjezd návrat dnů ski lyžařská oblast lyžařský program cena záj. Kč skipas euro nástupní trasa busu stav zájezdu
Lyžování a lyžařské zájezdy 2020 v Itálii       Ing. Martin Jindrák - CK Víkend PLUS, Valdecká 84, 268 01 Hořovice, tel. 311 510 136     webdesign: Martin Jindrák