CK Víkend PLUS lyžařské zájezdy 2020

img
 Paganella

Lyžování Paganella - kompaktní středisko za skvělé ceny

Paganella

Paganella patří k menším střediskům, nabízí sice jen 35 km sjezdovek, ale lyžařsky vás jistě příjemně ve všech směrech překvapí – převýšení přes 1 km, severní orientace svahů, dokonalé 100% umělé zasněžování a zejména moderní přepravní zařízení. Sjezdovky jsou vesměs střední náročnosti, vhodné i pro rodiny s dětmi, závodní Olimpionica je naopak výzvou těm zkušeným. Dobrá je také dopravní dostupnoust, jen posledních pár km je mimo dálnici. Ubytování v hotelu v centru Andala, skibus jezdí každou půl hodinu. Pro polyžařskou relaxaci doporučujeme navštívit nedaleký veřejný bazén AcquaIN.

Paganella

IMG

 

Lyžařské středisko Paganella patří k menším italským střediskům, jehož hlavní předností je možnost ubytování blízko sjezdovek a zajímavé cenové podmínky. Paganella nabízí 35 km sjezdovek, většinou se jedná o červené tratě, široké klopené sjezdovky, typicky italské, s převýšením přes 1 km. Severní orientace svahů zajišťuje kvalitní sníh i v pozdějších termínech. Samozdřejmostí je plné pokrytí systémem umělého zasněžování. Přepravní zařízení jsou postupně modernizována, většinou se jedná o čtyřsedačky a páteřní kabinky. Středisko osloví zejména pohodvé lyžaře a rodiny s dětmi.

Lyžování a lyžařské zájezdy 2019 v Itálii       Ing. Martin Jindrák - CK Víkend PLUS, Valdecká 84, 268 01 Hořovice, tel. 311 510 136     webdesign: Martin Jindrák