Turistický a poznávací zájezd Kapverdy - Sao Antao, Fogo, Santo Vicente

  • popis
číslo název zájezdu odjezd příjezd cena (Kč) stav zájezdu
318 Kapverdy -Sant. Antao, Fogo, Sao Vicente pá 30.06.2023 čt 13.07.2023 49 000,- předběžná rezervace
ZÁLOHA  0 Kč

- ostrovy Sao Antao, Fogo, Sao Vincente -zeleň i láva, hory i moře -

Velká cesta po třech nejkrásnějších ostrovech Kapverd Vás zavede na tohle zajímavé, a přesto dlouho opomíjené souostroví v Atlantském oceánu. Nyní tam již směřuje více zájezdů různých cestovních kanceláří, většinou ale na jiné ostrovy než my, nejčastěji na ostrovy Sal či Boavista, s plážemi plnými lehátek resortů all inclusive.

Tohle od nás asi nečekáte: kromě závěrečného odpočinkového programu na ostrově Sao Vicente nabízíme hlavně turistiku v nádherné přírodě ost rovů Sao Antao a Fogo, kde jsme pro Vás připravili jedinečnou mozaiku z nejatraktivnějších turistických tras a zajímavostí:
   - na ostrově Sao Antao nejhezčí a unikátní túry, často na holých skalách, o 1000 m výš než okolní zelená obydlená údolí, s neskutečnými výhledy na sym - biózu přírody, lidské civilizace a moře kolem dokola;
   - na ostrově Fogo kromě poznávacího okruhu také výstup až na vrchol třítisícové sopky Fogo s kruhovým výhledem na celý ostrov z relativní výše téměř 3000 m.

Na ostrově Sao Vicente Vás pak na závěr čekají skoro 3 dny převážně koupání, volna a lehkého poznávacího programu.

Ze všech tří ostrovů si určitě odvezete nádherné zážitky!

Program zájezdu:

V ceně: letenka s poplatky, 12x hotel s polopenzí, výlety dle programu kromě vstupů, průvodceHOME CK  >> HOME léto  >> Etapové cesty, Exotika  >> Kapverdy - Sao Antao, Fogo, Santo Vicente
 

Cestovní kancelář Víkend, Palackého náměstí 200/10, 268 01 Hořovice, tel. 311 510 140, fax 311 51 44 96